ARES Provider

Spoločnosť ARES Provider, spol. s r.o. pôsobí na trhu od roku 1999. Vytvára, vyvíja a realizuje sofistikované riešenia zabezpečenia a IT pre veľké, stredné a malé podniky ako aj pre domácnosti. Portfólio spoločnosti zahŕňa stavebné práce a rekonštrukcie objektov, bezpečnostné audity, návrh a montáž bezpečnostných systémov, systémov pre vzdialenú správu a monitoring, systémov na kontrolu vstupu, poplašných systémov, závor a brán, dátových sietí a elektroinštalácie.

Našou stratégiou je ponúknuť klientovi komplexné riešenie na kľúč, čo nám umožňuje široké portfólio služieb, ktoré je vhodné pre akékoľvek odvetvie priemyslu. S narastajúcimi nárokmi na bezpečnosť aktívne vyhľadávame partnerov a dodávateľov technologicky najmodernejších komponentov z celého sveta.

Hlavnou prednosťou spoločnosti ARES Provider je schopnosť vytvoriť komplexné aj čiastočné riešenia pri efektívnych nákladoch. Vysoký stupeň kvality zastrešený profesionálnym teamom s tendenciou rastu robí z firmy ARES Provider silného a dôveryhodného partnera.

Kontakt

ARES Provider
Šintavská 18
85105 Bratislava

Prevádzka:
Závodná 8
82106 Bratislava

+421 905 464 186

+421 948 128 008

servis@arespro.sk